Cítit se bezpečně a dobře vypadat?

Cítit se bezpečně a dobře vypadat?

S mrazy a zimou přichází doba, kdy přemýšlíme, jak ošetřit naši pleť, abychom ji chránili, ale zároveň se cítili dobře.

Firma Just má krémy, které můžeme využít na ochranu pleti, ale tím jejich péče nekončí. Jejich použití je mnohostranné, a to se mi právě líbí. Za jednu cenu využiji krém na pleť, ale může pomoci i při ekzémech, na uvolnění svalů, promazání a hojení jizev, na svědící vyrážku, suchou pokožku. Stačí si vybrat podle vlastních priorit.

Pojďme se na to podívat! Já i moje rodina používáme většinu krémů a dnes vám vyberu především ty na zimní období.

Jako první jsem vybrala novinku z loňského roku Appenzellský bylinný krém. Jeho všestranné použití pro celou rodinu s vůní lučních květin bude vyhovovat těm, co rádi cestují a nechtějí vozit více krémů.

 Je vhodný při lyžování, zklidnění zarudlé a svědící kůže kolem nosu. Můžeme ho použít pro péči na celé tělo, na tvář, rty, na suchou pokožku. Dokonce se dá použít i na vlasy. Já si na něm cením jednoduchost a univerzálnost při použití. V jedné krabičce péče o celou rodinu! Miluju jeho vůni při usínání, takže ho někdy používám místo nočního krému.

https://www.justnahrin.cz/produktove-rady/pece-o-pokozku/appenzellsky-bylinny-krem

Prověřený krém, který je účinný i při dermatologických problémech, je Lamelloderm krém. Je doporučován na ochranu pleti, zmírňuje záněty, používá se při ekzémech, lupence, zklidňuje. Výborný i na opruzeniny.

Jeho výhodou je také působení na pružnost pleti (proti vráskám), jako denní i noční krém, proti chladové alergii, ochrana proti mrazu, větru a vysušování.

Kdo upřednostňuje přírodní produkty bez barviv, parfémů a parabenů, tak tento krém je ten pravý. Arganový olej, bambucké máslo i jojoba z něj dělají luxusní krém v péči o pleť. Opět jedno balení pro celou rodinu.

https://www.justnahrin.cz/produktove-rady/pece-o-pokozku/lamelloderm-krem

Pro někoho bude top v péči o pleť Levandulový krém. Levanduli se také říká evropské Tea Tree. Je protizánětlivý, hojivý, protibakteriální a ochranný. Zabírá na ekzémy, různé vyrážky, plísně, akné. Výborný také v péči o ruce a nehty, na celulitidu.

Jeho vůně zklidňuje při usínání batolata a děti, pomáhá také při bolestech bříška. Může být používán jako denní a noční krém – hydratuje a chrání.

https://www.justnahrin.cz/produktove-rady/pece-o-pokozku/levandulovy-krem

Vyzkoušený a osvědčený je určitě San Activ krém se solí z Mrtvého moře.

Já ho mám ráda pro jeho vůni a používám ho především v zimě. Ochranný krém proti chladové alergii, péče denní i noční. Co je ale velkým bonusem, že jej můžete použít i při masáži na unavenou šíji, na hojení jizev, obnovuje citlivost v místě porušení a přenos nervových impulsů.

Omlazuje pokožku, vyhlazuje vrásky, hydrqtuje a dělá pokožku hebkou a pružnou. Jeho účinky byly prokázány při bolesti trojklanného nervu a urychluje vstřebávání modřin.

https://www.justnahrin.cz/produktove-rady/pece-o-pokozku/san-activ-krem

Jako poslední doporučuji Slézový krém. Kdo jednou přivoněl, je ztracený! Tento krém zklidňuje, hojí a pěstí suchou, citlivou a popraskanou pokožku. Je vhodný na různé boláčky a záněty pokožky, na ekzémy a alergie pokožky. Výborný v kuchyni na spálení od trouby. Opět možné používat v zimě na ochranu před chladem.

https://www.justnahrin.cz/produktove-rady/pece-o-pokozku/slezovy-krem

Bezkonkurenční pro mě je Slézové máslo, které se dá použít na celé tělo. Po namazání je pokožka hebká a vláčná. Jeho jedinou nevýhodou je, že není ve stálé nabídce, ale jako mimořádný produkt. V únoru se můžeme těšit!

https://www.justnahrin.cz/aktuality/kolekce-mazany-valentyn

Tak který z krémů si vyberete, nebo si jeho energie vybere vás?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *