Mávnutí kouzelnou hůlkou…?

Mávnutí kouzelnou hůlkou…?

Když jsem před dvěma (za okamžik to bude třemi) lety začínala s Accesem, měla jsem představu, že udělám dobře hlavně své rodině, že jim budu poskytovat péči a budu s nimi řešit jejich problémy. Ano, využili Barsy, ale ne tak, jak jsem si představovala, stejně jako nabídku tělesných procesů. Jednou a stačilo!

Já jsem přišla na to, že vnucovat někomu něco, když to nechce, je marná snaha. Pak jsem ale zjistila, že jsou lidé, kteří si říkají o péči a o změny, že jsem pro ně a jejich těla přínosem! Co bylo ale nejdůležitějším zjištěním pro mě?

Že tuto péči potřebuji hlavně já! Laskavé doteky, péče o tělo, relax a odpočinek! Já jsem na prvním místě, a proto se ke mně tato technika dostala, abych si uvědomila, jakým darem je pro mě mé tělo. Nemůžeme změnit druhé, ale můžeme pracovat sami na sobě, na svých úhlech pohledu. Nejde mávnout kouzelnou hůlkou a vše se změní, ale musíte chtít sami!

Najděte si spřízněnou duši a navzájem si vyměňujte Barsy, tělesné procesy, vyčistěte úhly pohledu, jen tak poseďte a popovídejte, zasmějte se a není nic lepšího. A ještě jeden postřeh!

Ke změně dojde, jen když sami chcete! Nikdo to za vás neudělá, ani člověk, ani technika, ani sezení! Je to jen vaše volba, po které dojde ke změně. Co když je vše jen zajímavý úhel pohledu?

Co mi přinesly moje volby a změny? Radost a lehkost v životě, změny v úhlech pohledu, méně stresu, únavy a nové vztahy s podobně naladěnými lidmi. A pokud se mi moje volba nelíbí? Mohu udělat novou volbu! Já jsem si vybrala a vybírám pro sebe na prvním místě! Záleží na vás, co si vyberete! Ráda vám ukážu, co sami víte! Jakým přínosem můžete být sami pro sebe a ostatní?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *