O mně

Mgr. Jana Pilařová

ACCESS BARS PRACTITIONER

ACCESS FACELIFT PRACTITIONER

BODY PROCESS PRACTITIONER

BODY PROCESS FACILITATOR

ODBORNÝ PORADCE FIRMY JUST A NAHRIN

Už to jsou tři roky, kdy jsem se poprvé potkala s metodou Access Bars a od prvního setkání se začal můj život měnit. Vyhledávala jsem další a další příležitosti, jak se s touto metodou seznámit a hlavně s dalšími prostředky, které nabízí Access Consciousness. Tělesné procesy, Energetický Facelift…Začala jsem je používat ve svém životě. Po roce jsem se stala Bars Facilitator, organizuji kurzy pro zájemce, kteří chtějí vědět, že vědí, a můj život se mění s lehkostí a radostí. Další v řadě byl Access Energetický Facelift a nyní jsem i Body Proces facilitator. Ráda vás s těmito prostředky a možnostmi seznámím. Jsem vděčná, že tato metoda oslovila další zájemce a mohu ji šířit nejen v Havlíčkově Brodě. Koho ještě tato energie osloví ? Těším se na nové možnosti a jak by to mohlo být ještě lepší?

Mým dalším zájmem jsou bylinky a jejich účinky na zdraví. A protože vše začíná od hlavy, což splňuje předchozí metoda, ráda to ještě doplňuji výrobky z bylinek. Naplňují to výrobky firmy Just a Nahrin, které používám a doporučují již 6 let. Každý jsme jiný a máme jiné problémy, proto jako poradce firmy osobně doporučuji prostředky, aby byly tzv. ušity na míru.

Ráda přijímám výzvy, a proto jsem si vybrala ještě Bachovy květové esence. Nebo si ony vybraly mě? Zapadají jako skládanka, protože ladí negativní emoce do pozitivních. Sama jsem si vyzkoušela a teď je doporučuji zájemcům.

Záleží na každém z nás, co si pro svůj život vybereme. Jaké možnosti tady pro nás jsou?

Těším se na vás!