Elegantní kufřík? To musím mít!

Elegantní kufřík? To musím mít!

Chci se s vámi podělit o příběh, který je spojený s firmou Just a Nahrin.

Už to bude v letošním roce 7 let, co jsem se rozhodla spolupracovat s touto firmou. Který produkt mě přesvědčil? Byl mi doporučen Olej z 31 bylin především na nachlazení, horní cesty dýchací, na inhalace. Jako učitelka, jejímž nástrojem je hlas, jsem o něj většinou jednou v roce přišla a tady se mi objevil obrovský pomocník.

Začala jsem se zajímat o ostatní produkty, které by mohly pomoci i mojí rodině, a pak mě napadlo, že se zaregistruji, budu mít produkty se slevou a pořídím tak dárky pro svoji rodinu. Bylo to v listopadu 2014.

Zaregistrování souvisí s tím, že si zakoupíte elegantní kufřík, ve kterém jsou produkty obou firem, abyste je vyzkoušeli pro sebe, nebo pro někoho blízkého.

Najdete tam 12 produktů a ještě další bonusy.   

Moje představa byla taková, že budu objednávat především pro svoji rodinu. Přece nebudu nikomu nabízet a prodávat? Jak jsem se mýlila. Stačilo se občas zmínit, co mi pomáhá při nachlazení, co si mažu na klouby, nebo jestli mi nějaké výrobky pomohly a moje okolí se začalo zajímat.

A jak mi výrobky pomohly? Při každém nachlazení nasazuji Olej z 31 bylin, Tymiánový krém, bez Eucasolu si nedovedu zimu představit a Echinacinový sirup.

Čeho jsem se zbavila? Nepříjemné sluneční alergie, kterou jsem trpěla každé jaro, a po užívání Nahrodermu (který teď zrovna bude v nabídce) tahle nepříjemnost zmizela. Vyléčila jsem si patní ostruhu – trvalo to delší dobu, ale problém už teď nemám. Po operaci jsem se dokonce zbavila i léků na tlak, protože preventivně užívám různé produkty, nelze říct, který byl ten zásadní.

I současná doba nahrává několika produktům – Omega 3, Vitamin D, Vivi Aloe, Narosan Tropic a další. Podpora imunity je důležitá a jsou zde i přípravky, které pomáhají při zotavování.

Velkým přínosem pro mě je také podpora firmy! Jsou to různá školení, kde se dozvídám novinky z oblasti výživy, kosmetiky. Jak preventivně pečovat o pohybový aparát, aromaterapie a její účinky, trávení a další a další. S tím jsou spojené i dárky pro poradce a pro jejich zákazníky.

Nesmím zapomenout ještě na jeden bonus, poznala jsem spoustu lidí, kteří mi byli přínosem v mém rozvoji a motivovali mě v další činnosti.

A v neposlední řadě a velmi důležité pro mě je, že jsou spokojení zákazníci a já jim mohu poradit, pomoct a vybrat pro ně produkt, který je pro ně ten pravý.  Švýcarská preciznost a spolehlivost je pro mě zárukou kvality.

Pokud chcete něco změnit ve svém životě a podařilo se mi oslovit vás natolik, že začínáte přemýšlet o možnosti spolupráce, ráda se s vámi spojím přes telefon, nebo online a zodpovím vaše otázky a vysvětlím, v čem spolupráce spočívá. Možná i vám se podaří vyřešit zdravotní problém, který vás trápí, nebo najdete smysluplné využití času a nové přátele!

Přeji vám krásný čas ve zdraví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *