Jak posílit imunitu?

Jak posílit imunitu?

Je výjimečná situace a ta si žádá výjimečná řešení. Jak by vám mohly pomoci tyto rady a komu by mohly přispět? Budu vděčná, když budou někomu užitečné a prospěšné. Jedná se o text, který vytvořila asistentka firmy Just a Nahrin Jana Dvorská a s jejím svolením můžu sdílet.

Vážení příznivci produktů Just a Nahrin,

v současné době se na mne i na ostatní poradce obrací mnoho lidí s dotazem, co z našich produktů používat.

Nejdůležitější je, ve zvýšené míře, péče o sliznice horních i dolních cest dýchacích. Spolu s kůží jsou sliznice součástí externí obranné linie imunitního systému. Zdravé, dobře hydratované a chráněné sliznice eliminují v první linii nápor patogenů, alergenů a nečistot na náš organismus.

Pomocníci z Justu:

EUCASOL – éterické oleje v čele s eukalyptem, mají antiseptické a uvolňující schopnosti. Jsou účinné při prevenci i akutních stavech respiračních onemocnění.

Jak používat v těchto dnech? Nástřik na šátek, oděv, roušku…

TYMIÁNOVÝ KRÉM- zesílí efekt Eucasolu. Šetrně, avšak efektivně, posiluje obranyschopnost organismu. Při cestě ven aplikovat hlavně do zátylku a pod nos.

Je třeba si uvědomit, že v tuto dobu je velice nutné posílit ze všech stran zkoušenou psychiku.

A právě 100% éterické oleje v těchto i dalších produktech jsou i v tomto směru velice účinné!

Z 10 ml olejů: Eukalyptový olej, Olej z jedle sibiřské, Tea tree olej, Levandulový olej – naředit do rozprašovače (v nabídce v doplňkovém sortimentu) jako variantu chybějící dezinfekce.

Doplňková aromaterapie doma i v zaměstnání.

NOSNÍ SPREJ (v prodeji od 20.3.) – isotonický roztok mořské vody s extrakty z bylin, slouží k výplachu a revitalizaci nosní sliznice.

Dýchejte nosem, sliznice je uzpůsobena pro eliminaci nežádoucích částí ve vzduchu. Dýchání pusou nás mnohem více ohrožuje. Pro dobré zvlhčení a ochranu sliznice velmi dobrým a osvědčeným (nevyndávám ho z kabelky) produktem je ÚSTNÍ SPREJ s extraktem ze lněného semínka a éterickými oleji z citronu a máty.

OČNÍ SPREJ – je třeba si uvědomit, že oční sliznice je velice citlivou vstupní branou do našeho organismu. Extrakt ze světlíku lékařského v lipozomálních kapénkách slzný film hydratuje, obnovuje a stabilizuje. Tuková vrstva (díky lipozomům) zůstane až 4 hodiny neporušená. Pozor – aplikujte na zavřená oční víčka!

Bakteriostatický gel – produkt z mimořádné nabídky. Gel na bázi alkoholu s extraktem z lípy a pomerančovou esencí přispívá k čistotě a ochraně rukou už v minimálně použitém množství. Díky glycerinu a extraktu z lípy nepřesušuje pokožku.

Deo Intim – varianta ,,zdravého“ mýdla.

Pomocníci z Nahrinu:

Základem je dostatečný pitný režim. Nejlépe vlažné tekutiny.

ISO TEA – přísun minerálů ve vyváženém množství a dlouhotrvající zdroj energie díky jednoduchým cukrům, extraktu z černého čaje a vitaminu C. Odstraní únavu, zvýší aktivitu a podpoří imunitní systém.

PYLOVÝ SIRUP – komplexní zdroj makro a mikro živin díky medu, pylu a pšeničným klíčkům.

NAROSANY – vitamíny a minerály v ovocných šťávách doplní co tělu chybí, podpoří imunitu a v neposlední řadě, látky ovocných šťáv blahodárně působí na naše sliznice.

ECHINACINA – podpoří imunitní systém a díky vysokému obsahu ovocných šťáv regeneruje a vyživuje sliznice (užívejte neředěné). Jako prevence stačí jedna lžíce (lžička u menších dětí).

Pozor u autoimunitním onemocnění!

TANNEN SIRUP – skvělý pomocník i preventivně na správnou činnost sliznic od hrtanu po bronchy. Také užívat neředěný. Pro prevenci 1x denně.

TYMIÁNOVÝ ELIXÍR – na zvlhčení a vyživení sliznic lze použít i preventivně.

Dobrý je i výplach úst Bodlákovým olejem.

Z dalších pomocníků jsou tu např. MSA Caps plus, Narosany a mnohé další….Pro lepší zvládnutí psychického náporu Kapsle s kořenem rozchodnice.

Nezapomínejte na důležitost Omega 3 kapslí a Kapslí s vitaminem D…

Vypracovala asistentka firmy Just a Nahrin Jana Dvorská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *