Co dělám pro své zdraví?

Co dělám pro své zdraví?

S přibývajícími roky jsem začala vnímat potřebu více ovlivňovat svoje zdraví a hledala jsem možnosti. První impuls byl stát se poradkyní švýcarské firmy Just a Nahrin, kde jsem měla jistotu kvality a za těch 8 let jsem se nikdy nezklamala.

Produkty mi pomohly vyřešit patní ostruhu, bolesti kloubů, problémy s pokožkou, prevenci nachlazení, bolesti v krku, problémy s hlasivkami a v poslední době snížit cholesterol.

Přišla jsem na to, že nejen fyzické problémy je nutné řešit, ale jde to ruku v ruce i s psychikou. Tady mě cesta přivedla k metodě Access Bars, která pomáhá odblokovat předsudky, strachy, limity a otevřít prostor, ze kterého si můžeme vybrat, co se nám líbí. Zjistila jsem, že pomáhá nejen mě, ale i ostatním, pokud si to zvolí. Navštívila jsem kurzy, které mi pomohly najít jistotu, klid a také jiný pohled na problémy. Součástí byly různé tělesné procesy a Energetický Facelift.

Protože mám ráda ucelenost a také ráda hledám informace, dostaly se ke mně Bachovy květové esence. Jednoduchost toho, že změníme své negativní emoce na pozitivní, že v krizové situaci zvolíme Krizovou esenci, mě uchvátila. Udělala jsem si kurz a nabízím konzultaci a míchání esencí přímo na míru.

Nic není náhoda. Dostaly se ke mně informace o „kouzelné“ krabičce, která pracuje na principu kvantového pole, tzn. každý máme vibrace podle svého nastavení a momentální situace, a tak nám může tato krabička rozklíčovat, co naše tělo v daný moment potřebuje. Že pracuje i na dálku, mě neustále překvapuje, ale ověřila jsem si už nesčetněkrát, že se nemýlí. Healy je přístroj, se kterým se pracuje ve světě a v současné době i u nás. Využívám ho téměř každý den.

Ráda předám informace tomu, kdo se zajímá. Je to na každém z nás, co si zvolíme. Jsem ráda, když někdo hledá a já mu mohu pomoci najít. Každý z nás ví, jen mu to někdy někdo musí ukázat.

Co by mohlo být přínosem pro vás a jakou roli bych v tom mohla sehrát já?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *