Nedoceněná aromaterapie?

Nedoceněná aromaterapie?

Víte, že éterické oleje mohou ovlivnit vaše zdraví? Že mohou působit na psychiku i fyzické problémy těla?

Cílí na naše čichové buňky, rozptylují se přes kůži do celého těla, jsou bez destruktivních účinků, naopak mají uklidňující, stimulující a analgetické účinky.

Jak éterické oleje používat? Při masáži, do koupele, obklady, do aromalampy, difuzéru, potírat na kůži.

Kvalita a čistota oleje je velmi důležitá pro účinnost. Je tedy dobré vědět, jak kvalitní olej si kupujeme, jak byl vytvořen, aby měl co nejvyšší obsah účinných látek. Je dobré také vědět, jak oleje uchovávat, aby nám co nejdéle vydržely. Oleje firmy Just jsou čisté, bez příměsí a jejich výroba je přísně kontrolována.

Kdy oleje používat? Horní cesty dýchací, stres, bolest hlavy, zubů, bolesti kloubů, posílení imunity, spáleniny, problémy s pokožkou (akné, vyrážky).

Bolest v krku, rozproudění lymfy, při teplotě, astma, rýma, svalové bolesti, povzbuzení energie – mohla bych pokračovat dál.

Je toho hodně, co může jeden olej vyřešit. jen je třeba použít ten pravý! A který to je? Je to individuální!

Já sama mám v zásobě Olej z 31 bylin na nachlazení, Levandulový na pleť, Tea Tree olej na bolest v krku. Nevím, který bych vybrala jako nejdůležitější, ale pro mě je nepostradatelný Tea Tree olej. Pokud byste chtěli zjistit, který je ten váš olej, ráda vám poradím a doporučím. Možné je i vyzkoušet, který vám nejvíce voní, a to bude ten pravý!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *