Site Loader

LOCATION

Havlíčkův Brod, Vysočina

Před rokem a půl jsem byla na svém prvním kurzu Access Bars a tehdy jsem byla přesvědčená, že budu metodu používat především pro sebe a svoji rodinu. Ale začali mě oslovovat i jiní lidé. Jsem učitelka, v praxi jsem už mnoho let a nejen v této práci potřebuje člověk uvolnění, vyrovnat se se stresem a překonat únavu a zklamání nad marnou snahou.

Protože jsem ve svém okolí neměla nikoho, s kým bych mohla pořádat výměny, vytvořila jsem v Brodě kurz a zajímavostí je, že se přihlásily dvě kolegyně ze školy. Jak to může být ještě lepší? Úžasné, že tato energie bude na pracovišti a budeme se moci navzájem obohacovat. Co všechno společně můžeme vytvořit? A vytvořily jsme další kurz a to Access Energetický Facelift! Co všechno toto může znamenat pro školu, jaké změny zde můžeme vytvořit?

Začala jsem používat Access a jeho prostředky ve škole. Běžně jsem začala používat čistící prohlášení a vnímala jsem, jaký je rozdíl ve třídě, kde jsem ho použila a kde ne. Používám ho tam, kde vnímám studenty, se kterými nemám lehkost, a s prohlášením to najednou jde! Stejně jako prostředek lehké x těžké!

Patrná je změna v energii třídy, když začnu pokládat otázky. Studenti čekají odpověď a já se jenom ptám a vnímám lehkost a také zamyšlení ostatních. Na co se nás vlastně ptá? Proč už neřekne odpověď? Jaká je vlastně odpověď? A objevují se možnosti a pak přijde prostor pro volbu. Často mě napadá, jaké by to bylo, kdyby si studenti mohli dávat Barsy, jak by se změnila energie a jejich vnímaní?

Vnímám, že přichází čas, kdy pronikne tato energie na školy, že si učitelé vyberou a budou vnímat pomoc nejen pro sebe, ale i ve své práci a pro své žáky. Začnou se zajímat i rodiče a budou vnímat pomoc pro své děti. Jaké by to bylo toto všechno nastartovat a umožnit? Jakým přínosem by to bylo ve třídách, ve škole, v rodinách?

Nový manuál vytvořený pro děti nabízí tuto možnost. Co všechno by se dalo vytvořit a jakým přínosem by to bylo pro všechny? Těším se na nové možnosti, které se otevírají! Energie dětí, které se účastní kurzů, je úžasná a není náhodou, že mají do 16 let kurz zdarma. Zároveň společně strávený čas s jedním z rodičů je také přínos, který je k nezaplacení. Dopřejme si tento dar, který se nám nabízí, a využijme ho!

Post Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *