Vděčnost a Access Bars

Vděčnost a Access Bars

Jsem vděčná, že jsem ve svém životě potkala Access Bars. Během 7. globálního dne Access Bars jsem si znovu uvědomila, jaké změny jsem ve svém životě po tomto setkání vytvořila.

Tolik změn, o kterých lidé na vysílání globálního dne mluvili! Ve vztazích, v pracovním životě, osobním životě, o pomoci v těžkých životních situacích!

V mém životě byla dřív hlavně rodina, práce ve školství, povinnosti v domácnosti. Najednou přišel zlom, rodiče odešli, děti začaly mít svůj vlastní život a najednou přišlo prázdno. Jak ho vyplnit, jak se vyrovnat se změnami? A zde se, určitě ne náhodou, objevily nástroje Access Consciousness. Jako by se přede mnou objevila cesta, sice do neznáma, ale slibující radost, lehkost v životě a jeho oslavu.

Od této chvíle se začal můj život měnit pomocí voleb, které jsem dělala. Potkala jsem na té cestě spoustu báječných lidí, za které jsem vděčná. Úžasná setkání přišla i na kurzech s ostatními účastníky a já zjistila, že moje problémy nejsou jen moje a mohu je dokonce i propustit. Tam právě začíná ta lehkost. Nástroje mi pomáhají i v mé profesi učitelky, která je náročná na psychiku, ale i ve vztazích v rodině.

Začala jsem tvořit kurzy v Havlíčkově Brodě a objevila jsem, kolik lidí v mém okolí se zajímá o jiné možnosti. Jsem vděčná, že jsme se setkali a můžeme si navzájem vyměňovat sezení. Je to úžasný dar, když potřebujete uvolnění, odpočinek a máte komu zavolat. Nebo když vám ten druhý pomůže vidět to, co vy zrovna nevidíte.

A jaké změny mi přineslo setkání s nástroji Access Consciousness? Více lehkosti při řešení problémů, radost v životě, nesoudit sebe sama, ale i druhé za jednání a volby (to je asi nejtěžší) a hlavně vědomi, že některé problémy nejsou moje, ale nakoupené od mého okolí. Čím více sezení Bars dostanete, tím větší je vědomí toho, co nás ovlivňuje a můžeme to změnit!

A co byste ve svém životě chtěli změnit vy? Je to jen na vás! Ráda vám ukážu, že víte! Těším se na další setkání, třeba i s vámi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *