Po čem těla touží?

Po čem těla touží?

Máte problém s játry, ledvinami, srdcem, s horními cestami, slezinou? Co tyto orgány ovlivňuje a oslabuje? Strach, šok, obavy, stres, smutek, žal…

Přemýšlení o budoucnosti může způsobovat úzkost, což odčerpává z ledvin energii. Co kdybyste nemuseli přemýšlet, ale zvolili si radost a lehkost?

Obavy a neustálá posedlost jistými věcmi negativně ovlivňují slezinu. Co kdybychom nemuseli mít obavy, ale zeptali se jednoduchou otázkou. Co tady můžu udělat? Kdo mi může přispět? Komu já mohu být příspěvkem?

Stres oslabuje srdce a mozek. Chronický stres ovlivňuje celkovou činnost organismu. Při dlouhodobějším přetrvávání může způsobovat různé zdravotní potíže. Co kdybyste se se stresem mohli vypořádat jednoduše? Nechat odplavit starosti a vše, co nám stres způsobuje?

Jednou z možností je sezení Access Bars, při kterém můžeme nechat odplavit to, co nás zatěžuje. Jsou i další nástroje Access Consciousness, které se dají využít. Moje zkušenosti i mých klientů jsou jenom pozitivní. Zklidnění, vyřešení osobních i pracovních problémů, zlepšení zdravotního stavu, psychická pohoda, to všechno je výsledek Access Bars, Access Facelift a tělesných procesů.

Nevíte, co to je? Ráda vás s těmito nástroji seznámím. Přijďte, vyzkoušejte a uvidíte! To nejhorší, co se vám může stát, že zažijete uklidňující masáž, odpočinek a uvolnění!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *