Léto budiž pochváleno!

Léto budiž pochváleno!

Nastává období tepla(konečně)! Pro někoho je to období, které miluje a těší se na něj, někdo řeší s přicházejícím horkem i nepříjemnosti s pocením.

Jak se jim vyhnout a užít si teplo bez omezení? I na to myslí švýcarská firma Just.

Přináším několik tipů z vlastní zkušenosti!

Pocení je přirozená funkce těla. Pot ochlazuje, udržuje tělesnou teplotu, vylučují se s ním odpadní látky z těla. Sám o sobě nezapáchá, ale obsahuje organické složky, které se na tělu rozkládají a mohou být nepříjemně cítit.

Proti tomu nám pomáhají antiperspiranty a deodoranty. Stačí si dobře vybrat. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

Antiperspiranty blokují ústí potní žlázy na kožním povrchu. Potní žlázy se zúží a tím se zmírní a omezí pocení. Voda se v těle nehromadí, ale vyloučí se močí, nebo odpaří z jiných míst.

Zde máme několik možností, které si můžeme zvolit. Záleží, jaké vůně preferujete. Slézový Deo roll – on je účinný, jemný a jeho vůni ocení především ženy. Deo roll – on s protěží alpskou má silný účinek, sportovní vůni a chladivý efekt. Ocení jej hlavně muži, ale oslovuje i ženy.

Deodoranty potní sekreci nezabrání, zato působí proti množení bakterií zodpovědných za zápach a bývají parfémované.

Deo roll – on alpský len má unisex vůni a ocení jej ženy i muži, je výborný pro citlivou pokožku a zanechává pocit čistoty a svěžesti. Tento deodorant je bez hliníku a alkoholu.

Deo Plus Classic je deodorant ve spreji bez hliníku a s obsahem alkoholu. Patří již 30 let mezi nejprodávanější produkty firmy Just. Sytou vůni šalvěje si oblíbili muži i ženy.

Deo Plus Sensual je bez hliníku s obsahem alkoholu. Má květinovou vůni, oslovuje především ženy.

Novinkou je Deo Plus Fresh bez hliníku s obsahem alkoholu Nabízí unikátní spojení aktivních i pečujících složek a především svěží a mladistvou vůni. Je šetrný k životnímu prostředí, protože je s ručním rozprašovačem a neobsahuje hnací plyn.

Deodoranty v rozprašovači lze použít i na oblečení, do bot, na intimní místa. Nedělají žádné skvrny na oblečení.

A ještě jeden tip pro ty, kteří nemají rádi kuličky ani rozprašovače. Gel Bodyfresh je víceúčelový. Kromě toho, že jej můžete použít do podpaždí proti pocení, do výstřihu na ochlazení, je výborný na štípnutí od hmyzu, na pokožku po holení (i pro pány). Zklidňuje a chladí! Dokonce pomůže i jako první pomoc při podvrtnutí a na otoky. Šalvěj, arnika, panthenol a další složky z něj dělají TOP produkt na léto. Bez něj v létě nevycházím.

Jaké vůně preferujete vy? Květinové, svěží nebo unisex? Doporučuji vyzkoušet, protože není nad to cítit se svěže a ještě provonět své okolí. Vyberte si podle vlastního gusta! Krásné dny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *