Jarní očista organismu

Jarní očista organismu

Jaro s sebou přináší nový život, probouzení přírody, zpěv ptáků, více sluníčka. To vše žádá po zpomalení organismu v zimě i povzbuzení organismu a vyčištění usazenin, které máme v těle.

Důležitým orgánem jsou ledviny. Jejich hlavní funkcí je očištění krve od odpadních látek, které se v nich hromadí. Ty potom ledviny vylučují s přebytečnou vodou v podobě moči. Ledviny také udržují rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v krvi. Řídí minerální hospodářství, produkují hormony ovlivňující metabolismus kostí a oběhovou soustavu (složení krve, krevní tlak, vznik anemie apod. ).

A co se děje, jestliže ledviny špatně fungují? K projevům patří únava, bolesti hlavy, páteře, kloubů, řídnutí kostí, kožní onemocnění, otoky, impotence, vysoký krevní tlak nebo gynekologická onemocnění.

Čím můžeme ledvinám pomoci? Především dostatečným a pravidelným pitným režimem. Jedním z produktů, který nám v tom může pomoci, je Affiline. Dělá neuvěřitelné věci! Šetrně a efektivně odvodňuje organismus a vylepšuje náš pitný režim. Účinné látky obsažené v tomto produktu podporují činnost ledvin a poté odvádí zadržovanou vodu v těle. Tím se snižují otoky nohou a vysoký krevní tlak. Ulevuje se srdci, cévnímu i krevnímu oběhu a pročišťují se střeva. Pomáhá také při onemocnění kloubů (revma a dna).

Na detoxikaci jater a ledvin nám pomohou také syrovátkové nápoje. Detoxikace je pozvolná a detoxikujeme na 4 úrovních – játra, střeva, ledviny a kůže. Tyto nápoje obsahují účinné látky, které zmírňují zánětlivé procesy v těle (kůže, sliznice, žaludek i střeva), snižují cholesterol v krvi a zklidňují nervový systém. Podporují regeneraci a detoxikaci jater, vylepšují činnost střev a jejich mikroflóru. Pomáhají při boji s nadváhou a s tím spojené poruchy látkové výměny.

Mezi další produkty, které se zaměřují na ledviny a játra je Horský jalovec a Artyčokový hořký nápoj.

Určitě sami máte různé recepty na detoxikaci organismu, je jich opravdu hodně. Je na nás, co si vybereme a jak budeme dodržovat režim, který si nastavíme. Nezapomeňme také na dostatečný pohyb, slunečné počasí nám to usnadní a vycházka do přírody udělá své! Krásné jaro!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *