Co můžeme udělat pro sebe?

Co můžeme udělat pro sebe?

Vše je, jak má být!

Pořídila jsem si přístroj, který je průkopníkem nových technologií. Přístroj je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvenční medicíny.

Zajímá vás, v jakém stavu je váš imunitní systém, orgány, meridiány, čakry a zda jste překyseleni nebo intoxikováni? Přístroj pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli. Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující frekvence, mikroproudy nebo vibrace, kterými následně stimuluje orgány nebo meridiány nebo celé tělo a mysl.

Je vědecky dokázáno, že pokud stimulujeme poškozený orgán frekvencí, která je pro něj harmonická, dojde k ozdravnému procesu a poškozenému orgánu se vrátí původní frekvence.

Co je ale úžasné, že tento přístroj můžete mít doma a můžete ho používat pro sebe, své blízké! Je možné i sezení na dálku na základě vašeho jména, fotky a data narození. Přístroj vás zaměří podle těchto vstupních údajů. Pokud byste měli zájem o koupi přístroje pro vlastní potřebu, nebo pro klienty, mohu poslat prezentační video a informace o cenách, které jsou do konce června o 50 % nižší! Pokud chcete vědět víc, napište, volejte.

www.radostazdravi.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *