Bachovy květové esence

Bachovy květové esence

Tělo a mysl jsou propojené a jejich spojení někdy přináší úlevu, někdy může způsobit i nemoc! Poslední dobou si stále pokládám otázku, jak ještě lépe propojit tělo a ducha? Jak ještě více ovlivnit spojení tak, aby nám to přinášelo radost, lehkost a zdraví?

Vše začíná od hlavy! Jak se ubránit emocím, jako je zlost, agresivita, hněv, závist? Jak se vypořádat se strachem a hněvem? Jak se dostat ze stresu do stavu duševní vyrovnanosti?

Možností je několik. Jednou z nich jsou i nástroje Access Consciousness, kterým se věnuji, a v poslední době do mezery zapadly i Bachovy květové esence. 38 esencí rostlin, které dokáží dodat duchovní sílu, čistit tělo i mysl.

Jednoduchost a účinnost je krátká charakteristika Bachových květových esencí.

Esence se zaměřují na disharmonii duševních stavů. „Zdravá mysl přináší zdravé tělo.“ Pokud se člověk nachází v harmonii vnější (fyzické) a vnitřní (duchovní), jeho životní síla je nenarušená. Pokud jedna z rovin není v pořádku, projeví se to nemocí. Podle dr. Bacha nemoc těla nemá původ na fyzické úrovní, nýbrž je „zhmotněním mentálního postoje“.

Bachovy esence pracují výhradně na emocionální úrovni. Tím, že vyrovnávají emocionální hladinu, působí pozitivně na tělo a duši. Pokud si chcete nechat poradit s tím, které esence užívat, je dobré si promyslet, s čím máte problém. Co pro sebe v této situaci chci? Které emoce chci řešit? Co mi dělá problém? Umět pozorovat sám sebe – své emoce, zážitky, prožitky, negativní vlastnosti, a to může pomoci určit pravou esenci. Jak se cítím?

Bachovy esence se vybírají vždy na negativní emoční stavy!

Jaké možnosti tady pro vás jsou a co si můžete vybrat? Já jsem si vybrala!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *