Aromaterapie – jednoduché řešení?

Aromaterapie – jednoduché řešení?

Už jste slyšeli o účincích éterických olejů? Jejich vůně (aroma) a působení mohou ovlivnit i fyzickou kondici. Obnovují harmonii těla a duše.

Které oleje nám mohou v tomto období pomoci?

Antistress Activator

Povzbuzuje unavenou a namáhanou nervovou soustavu, zvyšuje odolnost organismu vůči psychické zátěži a stresu. (melancholie, deprese, na poruchy spánku, bolesti hlavy, ke zlepšení nálady, dodání energie)

Citronový olej

Prevence proti vzniku virových a bakteriálních onemocnění, posílení imunity, péče o dutinu ústní.

Eukalyptový olej

Prevence proti vzniku infekce horních cest dýchacích, při kašli a rýmě, podpora dýchání při astmatu.

Pomerančový olej

Celkově harmonizuje a posiluje imunitní systém, blahodárně působí na naše nervy. Osvěžuje, rozveselí, zabírá při akutním stresu a depresi.

Olej z máty peprné

Působí protizánětlivě, protibolestivě, protibakteriálně, protivirově, osvěžuje tělo a mysl, povzbuzuje mozkovou činnost. Povzbuzuje činnost jater.

Jak užíváme?

Inhalace, difusér, aromalampa, masáže, potírání spánků, v oblasti pod nosem, obklady, koupele

Potřebujete relaxovat, osvěžit, být v pohodě, uvolnit dýchací cesty, povzbudit? Výběrem správného oleje si darujete radost a uvolnění. Můžete si vybrat ten pravý nejméně z 10 olejů. Jaký je můj oblíbený? Z levandulového a citronového si dělám pleťovou vodu, Olej z 31 bylin mám vždy po ruce, při nachlazení používám Eukalyptový a na bolesti v krku jednoznačně Tea Tree olej a na radost pomerančový a … vlastně téměř všechny! Ráda vás s nimi seznámím!

Olej levandulový, Olej z jedle sibiřské, Guduchi roll on, Olej z 31 léčivých bylin, Energy plus, Tea tree olej, Gardenia roll on.  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *