Mgr. Jana Pilařová

  • ACCESS BARS FACILITATOR
  • ACCESS BARS PRACTITIONER
  • ACCESS FACELIFT FACILITATOR
  • ACCESS FACELIFT PRACTITIONER
  • BODY PROCESS PRACTITIONER
  • BODY PROCESS FACILITATOR
  • ODBORNÝ PORADCE FIRMY JUST A NAHRIN

Možnost objednání pondělí a čtvrtek, 9.00 – 16.00.


Pátá epizoda vysílání Na slovíčko, ve kterém se vám představí česká Bars facilitátorka Jana Pilařová. Její webové stránky najdete na [www.radostazdravi.cz](http://www.kompetenzpeople.cz/?fbclid=IwAR3sFJYDLmzMEJ8DXGgIoY0Lfl63SMtHYUFpyCSL8lY6c6VtY32S7DjOivY).Fb stránky: Radost a zdravíEmail na Janu: pilarovajana@seznam.czSpoustu inspirace při poslechu tohoto vysílání!

Zveřejnil(a) Ivana Faber dne Pátek 13. září 2019

Už to budou dva roky, kdy jsem se poprvé potkala s metodou Access Bars a od prvního setkání se začal můj život měnit. Vyhledávala jsem další a další příležitosti, jak se s touto metodou seznámit a hlavně s dalšími prostředky, které nabízí Access Consciousness. Tělesné procesy, Energetický Facelift…A začala jsem je používat ve svém životě. Po roce jsem se stala Bars Facilitator, organizuji kurzy pro zájemce, kteří chtějí vědět, že vědí, a můj život se mění s lehkostí a radostí. Další v řadě byl Access Energetický Facelift a nyní jsem i Body Proces facilitator. Ráda vás s těmito prostředky a možnostmi seznámím. Jsem vděčná, že tato metoda oslovila další zájemce a mohu ji šířit nejen v Havlíčkově Brodě. Koho ještě tato energie osloví ? Těším se na nové možnosti a jak by to mohlo být ještě lepší?

Mým dalším zájmem jsou bylinky a jejich účinky na zdraví. A protože vše začíná od hlavy, což splňuje předchozí metoda, ráda to ještě doplňuji výrobky z bylinek. Naplňují to výrobky firmy Just a Nahrin, které používám a doporučují již 5 let. Každý jsme jiný a máme jiné problémy, proto jako poradce firmy osobně doporučuji prostředky, aby byly tzv. ušity na míru.

Záleží na každém z nás, co si pro svůj život vybereme. Jaké možnosti tady pro nás jsou?

Těším se na vás!