Site Loader

LOCATION

Havlíčkův Brod, Vysočina

Ruce jsou v podstatě takovým fyzickým prodloužením našeho srdce. Když se dotýkáme rukama, tak sdílíme energii svého srdce, svou lásku. Láska je ten nejuniverzálnější a nejsilnější princip. Je to pojidlo všeho, co existuje.

Jestliže člověk v dětství nemá možnost zažít láskyplný dotyk, velmi obtížně se u něj rozvíjí laskavost, vřelost, soucitnost a schopnost zažívat a navazovat blízkost a citovou intimitu.

https://www.novinky.cz/zena/zdravi/507232-dotyk-je-velmi-dulezity-je-to-forma-kontaktu-a-komunikace.html

Tento článek mě inspiroval k zamyšlení nad tím, jestli jsme ochotni si dopřát dotyky a jejich léčivé účinky? Pro někoho je složité si vyhradit i hodinku na přijímání. Cokoliv, co člověka zklidní, má vliv na jeho psychiku i tělo. Jestliže je v těle dlouhodobější napětí,dříve či později přijde nemoc.

Metoda Access Bars, Energetický Facelift nebo tělesné procesy jsou příkladem zklidnění, vytvoření rovnováhy v těle pomocí dotyků. Samozřejmě je to dáno i tím, že člověk sám chce změnit věci, které ho tíží, vytváří v něm napětí a tím i třeba zdravotní problémy. Technika a terapeut nás jen mohou vést a ukázat nám, že víme. Myšlenky mají velkou moc a my je můžeme změnit, ale musíme chtít a různé metody nám v tom mohou pomoct.

Metody Access Consciousness ukazují, jak můžeme změnit svůj život. Přijďte je vyzkoušet! Jak se to ještě zlepší a co všechno je možné?

Post Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *